سفارش پروژه فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یکی از قدرتمندترین ها در زمینه ی کارهای گرافیکی می باشد.این نرم افزار قابلیت های زیاد به ما می دهد که می توانیم با آنها کار طراحی لوگو، روتوش عکس ، طراحی کارت ویزیت و بسیار کارهای دیگر را با بالاترین کیفیت انجام داد. متخصصان فتوشاپ دانش گستر توانایی انجام تمام پروژه های فتوشاپ را دارند و با بهترین کیفیت می توانند به شما عزیزان تحویل دهند. سفارش پروژه فتوشاپ خود را برای ما ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان پروژه ی شما را انجام دهیم و به شما تحویل دهیم.

نرم افزار فتوشاپ چیست؟

نرم افزار فتوشاپ از دسته نرم افزارهای Editor Imaqe می باشد به این معنا كه به كمك این نرم افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود این نرم افزار كه توسط شركت Adobe ساخته شده است به كمك چند نرم افزار دیگر كه تحت همین نرم افزار كار می كنند می توانند برروی فیلم ها نیز ویرایش هایی را داشته باشند.

فتوشاپ به عنوان یک نرم افزار کار روی تصاویر دارای قابلیت های بسیاری است که می توان به ویرایش عکس و تصاویر، مونتاژ تصاویر ، ایجاد عملیات ویژه روی عکس ها ، فیلتر کردن ، تغییر رنگ و نور و روتوش عکس های سفید و رنگی اشاره کرد ولی کاربرد اصلی نرم افزار فتوشاپ در ویرایش عکس ها می باشد. بدون شک نرم‌افزار Adobe Photoshop به دلیل دارا بودن ابزارها و دستورهای مفید وکاربردی یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی آرم ،نشانه و لوگو محسوب می‌شود.

تخصص ‌های ما در زمینه انجام پروژه فتوشاپ:

طراحی کارت ویزیت

شاید به جرات می توان گفت مهم ترین و کاربردی ترین ابزار تبلیغات و بازاریابی کارت ویزیت می باشد که ظاهرا با پیشرفت تکنولوژی و امدن مدیاهای جدید نه تنها این ابزار تبلیغاتی از صحنه خارج نشده است که روز به روز نیز مقبول تر شده است.

بدون شک نرم‌افزار Adobe Photoshop به دلیل دارا بودن ابزارها و دستورهای مفید وکاربردی یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی کارت ویزیت محسوب می‌شود. اگر شما قصد داريد براي خودتان كارت ويزيت طراحي كنيد وميخواهيد اين كار را طبق سليقه خودتان انجام دهيد سلیقه خود را با ما در میان بگذارید تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت طراحی کارت ویزیت شما انجام شود.

طراحی کارت ویزیت
دانش گستر

طراحی پوستر تبلیغاتی

می توان گفت که پوستر در حال حاضر یک ابزار مقرون به صرفه برای ارتقای مشاغل هستند. بسیاری از صاحبان کسب و کارها برای تبلیغات محصولات یا خدمات جدید خود، اقدام به تولید پوستر تبلیغاتی می کنند. حتی پوستر ها برای مشاغل کوچکی که به دنبال کاهش هزینه های تبلیغات خود هستند نیز بسیار کاربردی است.

خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی ، طراحی پوستر های علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. شما عزیزان میتوانید جهت آگاهی از قیمت طراحی پوستر با فتوشاپ سفارش طراحی پوسترخود را ثبت کنید.

طراحی پوستر
دانش گستر

طراحی لوگو

یکی از موضوعات مهم در زمینه طراحی گرافیک، طراحی لوگو است.لوگو در سایر محصولات گرافیکی مانند کارت‌های ویزیت ، پوستر، ترلکت و ... استفاده می‌شوند. برای طراحی لوگو نرم افزارهای متفاوتی وجود دارد که یکی از محبوب ترین نرم افزارهای این دسته، نرم افزار فتوشاپ است که امکانات و ابزار های متفاوتی را در اختیار کاربران می گذارد تا به راحتی فرم و طرح مورد نظر خود را اجرا کنند .

تیم گرافیک دانش گستر مطابق با اصول برند سازی، طراحی لوگو را انجام میدهد. کافی است سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چند دقیقه با شما تماس بگیریم و هزینه را به اطلاع شما برسانیم.

طراحی لگو
دانش گستر

دیگر تخصص های ما در زمینه انجام پروژه های فتوشاپ

  • روتوش عکس با فتوشاپ
  • طراحی سربرگ
  • ادیت کردن عکس
  • ویرایش عکس با فتوشاپ
  • طراحی تراکت
  • طراحی پست های اینستاگرام
  • هندسه نقوش
  • طراحی پست های تلگرام

نحوه انجام پروژه فتوشاپ

شما با ثبت در خواست خود از قسمت پایین صفحه میتوانید پروژه فتوشاپ خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیریم و راجب قیمت و زمان انجام پروژه با شما به توافق برسیم و پس از توافق مبلغ پیش پرداخت را واریز میکنید و کار شروع می شود و پس از اتمام کار با شما هم اهنگ میکنیم و شما تسویه حساب می کنید و کار به شما تحویل داده می شود. در صورتیکه هر گونه مشکلی بود پشتیبانی ما همراه شما خواهد بود.

زمان و کیفیت انجام پروژه فتوشاپ

همواره کیفیت کار برای مشتری بسیار حائز اهمیت بوده و همچنین زمان اجرای یک طرح نیز بسیار مهم است، تیم فتوشاپ دانش گستر تمام پروژه های شما را با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان به شما تحویل خواهد داد و نگران کیفیت پروژه فتوشاپ خود نباشید.

پشتیبانی از پروژه فتوشاپ

ما برای سفارش پروژه فتوشاپ شما پشتیبانی اختصاصی خواهیم داشت و گام به گام از روند پیش رفت کار شما را مطلع خواهیم کرد و به هیچ عنوان نگران کیفیت پشتیبانی نباشید. تا زمانی که طرح مورد نظر شما انجام نشده باشد ما پیگیر پروژه شما خواهیم بود.

در خانه سفارش خود را هرچند بزرگ یا هرچقدر کوچک به سادگی برای ما ارسال کنید

پروژه فتوشاپ، انجام پروژه فتوشاپ، سفارش پروژه فتوشاپ، طراحی لگو،طراحی کارت ویزیت، طراحی لگو، طراحی پوستر، ویرایش عکس،طراحی پست اینستاگرام،طراحی پست تلگرام، طراحی بنر، طراحی جلد کتاب،