محاسبه قیمت ترجمه

معمولی

( مترجم عمومی و تازه کار )

قیمت برای هر کلمه 19 تومان

متوسط

( مترجم تخصصی و مرتبط )

قیمت برای هر کلمه 29 تومان

عالی

( مترجم برگزیده و حرفه ای )

قیمت برای هر کلمه 49 تومان

معمولی

( مترجم عمومی و تازه کار )

----

متوسط

( مترجم تخصصی و مرتبط )

قیمت برای هر کلمه 70 تومان

عالی

( مترجم برگزیده و حرفه ای )

قیمت برای هر کلمه 130 تومان

معمولی

( مترجم عمومی و تازه کار )

---

متوسط

( مترجم تخصصی و مرتبط )

قیمت برای هر کلمه 60 تومان

عالی

( مترجم برگزیده و حرفه ای )

قیمت برای هر کلمه 110 تومان

معمولی

( مترجم عمومی و تازه کار )

----

متوسط

( مترجم تخصصی و مرتبط )

قیمت برای هر کلمه 70 تومان

عالی

( مترجم برگزیده و حرفه ای )

قیمت برای هر کلمه 130 تومان

ترجمه مقاله، تخصصی با بهترین کیفیت

سایت دانش گستر با بیش از 10 سابقه در زمینه ترجمه انواع مقالات و مجلات معتبر به زبان های مختلفی از قبیل انگلیسی، عربی، فرانسوی و دیگر زبان ها می تواند به راحتی مقالات شما را با بهترین کیفیت ترجمه و در کوتاهترین زمان تحویل شما عزیزان دهد. ترجمه مقاله تخصص ماست و تا کنون تعداد زیادی مقاله به دست ما ترجمه شده و درصد بسیار بالای رضایتمندی کاربران تاییدی بر کیفیت کار ما است. اگر به دنبال ترجمه مقاله با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان هستید همین الان در خواست خود را ثبت کنید و فایل مقاله خود را برای ما ارسال کنید.

سفارش شما با موفقیت ثبت شد.

مشکلی در ثبت سفارش پیش آمد.

سفارش ترجمه خود را از طریق زیر ثبت کنید تا پس از چند دقیقه زمان و هزینه را از طریق تماس تلفنی به اطلاع شما برسانیم .

قیمت ترجمه

قیمت ترجمه در سه سطح کیفی متفاوت ارائه شده است، تا شما بتوانید با هر بودجه ترجمه ای روان و مناسب را از ما دریافت کنید. در سطح معمولی از مترجمانی استفاده می شود که تجربه کمتری دارند اما ترجمه با کیفیت مناسبی انجام میشود و مناسب برای کارهای تحقیقاتی خواهد بود. در سطح متوسط ترجمه به دست مترجمان متخصص انجام میگیرد و کاملا مناسب برای ترجمه مقالات برای ارائه دانشگاهی و پایان نامه ها می باشد. اما سطح عالی ترجمه به دست مترجمان با تجربه بالا و متخصص رشته ی شما انجام میشود و با بالاترین سطح کیفت ترجمه مقالات انجام میگیرد و مناسب برای مقالات ISI می باشد. لازم به ذکر است که تمامی سطوحی که برای ترجمه ارائه شده 100 درصد به دست مترجمان انجام شده و به هیچ عنوان از ماشین های ترجمه استفاده نمیشود .

قیمت ترجمه مقاله
دانش گستر

ترجمه تخصصی

در سطح عالی ترجمه مقاله که بیشتر برای مقالات ISI استفاده میشود ما از بهترین مترجمان استفاده کرده ایم که تجربه ی این مترجمین باعث شده به راحتی مقالات پس از ترجمه تاییده ISI را دریافت کند و هیچ مشکلی در روند دریافت تاییده وجود نخواهد داشت. ما همواره کنار شما هستیم و پشتیبانی کامل تا زمان دریافت تاییده را از شما خواهیم داشت و هیچ جای نگرانی برای تغییرات و ویراش مقاله خود نداشته باشید. ترجمه تخصصی نیازمند تیمی باتجربه و قدرتمند میباشد که بتوانند در زمینه های تخصصی محقق مرتبط با رشته ی مربوطه را انتخاب کنند تا به بهترین شکل ترجمه مقاله انجام شود .ما باتوجه به استفاده از تیمی باتجربه در این زمینه توانسته ایم این مهم را برآورده کنیم و این اطمینان را به شما بدهیم که تمام مقالات شما به بهترین شکل ترجمه و تحویل خواهد شد.

ترجمه تخصصی
دانش گستر

سایت ترجمه تخصصی

منظور از ترجمه تخصصی چیست؟

به چه ترجمه ای تخصصی گفته می شود؟

آیا ترجمه مقاله من کیفیت مناسب را دارد؟

تک تک این سوالات مواردی هستند که باعث نگرانی شما میشوند و می خواهید مقاله شما بالاترین کیفیت را داشته باشد. دانش گستر به عنوان سایت ترجمه کاملا تخصصی باتجربه ی بالا و ارائه نمونه کارها به شما عزیزان این اطمینان را میدهد ترجمه ای مناسب چیزی که بخواهید دریافت خواهید کرد پس شک نکنید و همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا مزیت های رقابتی سایت ما را بیشتر بدانید!

کیفیت ترجمه مقاله
دانش گستر

ترجمه تخصصی مقاله و کتاب

پذیرش ترجمه مقاله ISI شما را تضمین می‌کنیم و تا زمان پذیرش مقاله ترجمه شده در کنار شما هستیم. تیم مترجمان ما فوت و فن ترجمه تخصصی مقالات علمی و پژوهشی شما را در حوزه‌هایی نظیر پزشکی و مدیریت و ... می‌دانند. تجربه محترجمان ما گره گشای کار ترجمه مقاله شما خواهد بود . درصورتی که تمایل داشته باشید میتوانید نمونه کار مترجمین ما را مشاهده کنید تا خیالتان از بابت کیفیت ترجمه راحت باشد.

تحویل ترجمه به صورت گام به گام

برای مقالاتی که بالای 10 هزار کلمه هستند مراحل ترجمه مقاله را به صورت گام بندی شده به شما تحویل خواهیم داد تا خیال شما از حیث کیفت کار آسوده باشد. در هر مرحله از تحویل ترجمه مقاله در صورت نیاز اصلاحات مد نظر شما اعمال خواهد شد تا به کیفیت مد نظر شما برسد.

سفارش ترجمه حرفه ای در کمتر از یک دقیقه

ترجمه حرفه ای خود را به صورت آنلاین و در کمتر از یک دقیقه از طریق دکمه ثبت سفارش ترجمه پایین صفحه به سادگی برای ما ارسال کنید. تمام پیگیری ها به صورت آنلاین خواهد بود و اطلاع رسانی از مراحل کار شما از طریق شبکه های اجتماعی انجام خواهد شد.

در خانه سفارش خود را هرچند بزرگ یا هرچقدر کوچک به سادگی برای ما ارسال کنید

سفارش ترجمه مقاله در بیش از 10 رشته و زمینه تخصصی :

  • ترجمه مقاله عمران
  • ترجمه مقاله کامپیوتر
  • ترجمه مقاله مکانیک
  • ترجمه مقاله برق
  • ترجمه مقاله شیمی
  • ترجمه مقاله حقوق
  • ترجمه مقاله روانشناسی
  • ترجمه مقاله مدیریت
  • ترجمه مقاله معماری
  • ترجمه مقاله گرافیک

ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه همزمان، اعزام مترجم همزمان، ترجمه رسمی، ترجمه آلمانی، ترجمه رسمی مدارک، ترجمه فرانسوی، ترجمه عربی، دارالترجمه رسمی آنلاین، دارالترجمه رسمی تهران، دارالترجمه رسمی،

ثبت سفارش پروژه