انجام پروژه دانشجویی گرافیک

متخصصان مجرب گرافیک دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی گرافیک را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی گرافیک با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

نرم افزار تری دی مکس (3D MAX)

قطعا نرم افزار تری دی مکس (3D MAX) یکی از بهترین ها در زمینه طراحی سه بعدی به شمار می آید . معماران و گرافیست ها می توانند از این نرم افزار برای طراحی نمای ساختمان و نمای داخلی آن استفاده کنند . این نرم افزار به صورت 3 بعدی تصور دقیقی از آنچه ساخته خواهد شد را به کاربر می دهد . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که در این محیط 3 بعدی حرکت کنید و خود را در محیط فرض کنید . مهندسین معماری بی شک از این نرم افزار استفاده های زیادی خواهند کرد .

نرم افزار تری دی مکس
دانش گستر

نرم افزار فتوشاپ (photoshop )

نرم افزار فتوشاپ (photoshop ) بسیار مناسب برای طراحی گرافیکی و ویرایش عکس است . این نرم افزار دارای قابلیت های بی شماری در این زمینه هاست و کمی یادگیری آن دشوار است . این نرم افزار در بین رقبای خود جزء محبوبترین ها به حساب می آید . فتوشاپ ابزارهای بی شماری دارد که به کمک آن ها ایجاد هر طرح گرافیکی ممکن می شود . اگر شما به فتوشاپ مسلط شوید قطعا کار کردن با دیگر نرم افزارها برای شما آسان خواهد بود .

نرم افزار فتوشاپ
دانش گستر

نرم افزار ایلوستریتور (Illustrator)

نرم افزار ایلوستریتور (Illustrator) مانند فتوشاپ مناسب برای کارهای گرافیکی و ایجاد وکتور است . این نرم افزار همانند فتوشاپ به صورت برداری است و می توان لایه باز هر نرم افزار را در دیگری باز کرد و آن را ویرایش کرد . این نرم افزار بسیار مناسب برای طراحی لوگو ها و وکتور هاست به این دلیل که با زوم کردن کیفیت ثابت است و افت نمی کند .

نرم افزار ایلوستریتور
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

معماری

فتوشاپ Photoshop

کورل Corel

صفحه آرایی

پوستر

آرم و نشانه

هندسه نقوش

تحقیق + پاورپوینت و ورد

اچ تی ام ال و سی اس اس HTML و CSS

جی کوئری Jquery

تحقیق + پاورپوینت و ورد