انجام پروژه دانشجویی کامپیوتر

متخصصان مجرب مهندسی کامپیوتر دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی کامپیوتر را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی کامپیوتر با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

نرم افزار میپل (Maple)

نرم افزار میپل (Maple) نرم افزاری بسیار قدرتمند برای انواع محاسبات ریاضی از مقدماتی تا پیشرفته است . میپل قادر است کلیه محاسبات ریاضی را از اعمال چهارگانه، توان و ریشه گرفتن، محاسبه فاکتوریل اعداد، محاسبات ساده و پیشرفته مثلثاتی و لگاریتمی و غیره را انجام دهد .

نرم افزار میپل
دانش گستر

نرم افزار پایتون (Python)

نرم افزار پایتون از جمله زبان‌های برنامه‌نویسی قدرتمندی است که در زمینه علم داده‌ها، یادگیری ماشینی، خودکارسازی سامانه‌ها، توسعه وب و... به کار گرفته می‌شود. زبان برنامه نویسی پایتون کار را برای برنامه نویسان مبتدی آسان می کند و میتوانند به راحتی اولین نرم افزار خود را تولید کنند .

نرم افزار پایتون
دانش گستر

نرم افزار پروتئوس (Proteus )

نرم افزار پروتئوس ( Proteus ) قوی ترین نرم افزار شبیه سازی الکترونیک می باشد. که یکی از قابلیت های آن شبیه سازی IC های قابل برنامه نویسی یا همان میکروکنترلر ها از جمله میکرو کنترلر های avr و fpga pic می باشد . این نرم افزار برای هر مهندس برق و الکترونیک ضروری و واجب است . نرم افزار پروتئوس دارای ۲ بخش است . بخش اول طراحی مدار ها و شبیه سازی آن و بخش دیگر طراحی پشت فیبر برای مدار ها است.

نرم افزار پروتئوس
دانش گستر

نرم افزار اندروید استودیو (Android Studio)

نرم افزار اندروید استودیو (Android Studio) محیط مناسبی برای توسعه اپلیکیشن های اندروید است . این IDE ابتدا به صورت ازمایشی ارائه شد و سپس با گذشت زمان و حل کردن ایرادات آن سرانجام سال 2015 نسخه تکمیل شده را ارائه کرد . در حال حاضر این نرم افزار بهترین محیط توسعه اپلیکیشن های اندروید است و گوگل همواره اپدیت های جدید را ارائه می دهد و پشتیبانی کامل دارد .

نرم افزار اندروید استودیو
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

کامپیوتر

انجام پروژه ساختمان داده

انجام پروژه طراحی الگوريتم

انجام پروژه مدار منطقی

انجام پروژه معماری کامپيوتر

انجام پروژه شبيه سازی سيستم موجبري

انجام پروژه ميکرو کنترلر و پايگاه داده

انجام پروژه اندرويد

انجام پروژه Matlab و maple

انجام پروژه C

انجام پروژه ++C

انجام پروژه HFSS

انجام پروژه کوآرتوس

انجام پروژه پروتئوس

انجام پروژه پردازش تصوير

انجام پروژه c#

انجام پروژه Java

انجام پروژه python

انجام پروژه vhdl ، verilog و FPGA

انجام پروژه روباتيک

انجام پروژه شبکه‏ های عصبی

محاسبات عددی و انجام پروژه پردازش تصوير

برنامه نويسی (PHP-ASP-JSP)