انجام پروژه دانشجویی نرم افزار مکس.کیو.دی.ای(MAXQDA)

متخصصان مجرب نرم افزار مکس.کیو.دی.ای دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه دانشجویی نرم افزارمکس.کیو.دی.ای را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند .

نرم افزارمکس.کیو.دی.ای(MAXQDA) نرم افزاری پیشرفته جهت تجزیه و تحلیل کیفی داده ها است که بسیار در حوزه های علوم اجتماعی و علوم انسانی و … کاربرد دارد.

این نرم افزار برای دانشجویان، پژوهشگران، اساتید و موسسات تحقیقاتی که خواهان بکارگیری روشهای تحقیق کیفی، از جمله: روش نظریه زمینه ای یا داده بنیاد (grounded theory)، روش تحلیل محتوا (content analysis) هستند، بسیار کارگشا می باشد. با بهره گیری از این نرم افزار می توان پژوهش های کیفی را با زمان کمتر، دقت و سهولت بیشتر به انجام رساند.

نرم افزار مکس.کیو.دی.ای

رابط کاربری ساده و سازگاری با زبان فارسی: از برترین ویژگی های این نرم افزار، رابط کاربری ساده این نرم افزار است که ضمن فراگیری اثربخش تر، کار با آن برای پژوهشگران نسبت به نرم افزارهای دیگر راحتتر می باشد. همچنین سازگاری با زبان فارسی و عربی از جمله برتری های این نرم افزار است.

جستجوی پیشرفته: از جمله امکاناتی که نرم افزار برای پژوهشگران فراهم نموده، ابزار جستجوی پیشرفته آن است که امکان جستجو با استفاده از چندین عملگر را مهیا می سازد.

مدلسازی:در نرم افزار MAXqda ابزارهایی تعبیه شده تا بتوان پس از کدگذاری استاد تحقیق، مدل های متناسب با پژوهش را طراحی و ارائه نمود.

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

انجام پروژه ها و پایان نامه های مرتبط با این نرم افزار

انجام معادلات ساختاری چندسطحی

انجام عملیات اصلی آماری روی داده ها و انجام تحلیل های مختلف آماری

انجام تحلیل های سلسله مراتبی خطی و غیر خطی

انجام مدل سازی خطی تعمیم یافته