انجام پروژه دانشجویی روانشناسی

کارشناسان رشته روانشناسی دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی روانشناسی را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . رشته روانشناسی دارای گرایش های مختلفی است، از قبیل روانشناسی کودک استثنایی، روانشناسی بالینی،زیست روانشناسی،روانشناسی رشد، روانشناسی قانونی و گرایش های دیگر که در مورد بعضی از آن ها در پایین توضیح داده ایم.

اگر به دنبال قیمت ترجمه مقاله رشته خود هستید می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

روانشناسی کودک استثنایی

یکی از شاخه هایی که علم روانشناسی در آن فعالیت می‌کند روانشناسی کودکان استثنایی است، که به تعریف مسائل مربوط به این کودکان که می توانند کودکان عقب مانده ذهنی، کودکان بسیار تیزهوش و یا حتی کودکان کم بینا و نابینا و کسانی که دارای ناتوانی های جسمی و حرکتی و ذهنی هستند می پردازد.

روانشناسی کودک
دانش گستر

روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی به درک پیش بینی و درمان ناهنجاری ها ناتوانی ها و آشفتگی های هیجانی زیست شناختی و روان شناختی اجتماعی و فردی افراد کمک می کند و در مقیاس وسیع تر جمعیت های مورد مطالعه را بررسی می نماید. روانشناسی بالینی نقش های شش گانه ای دارد که برای مثال می‌توان به مداخله و درمان، مشاوره، پژوهش، مدیریت و غیره در راستای درمان و تشخیص بیماریها و پژوهش در مورد آنها اشاره کرد.

روانشناسی بالینی
دانش گستر

زیست روانشناسی

زیست روانشناسی به تحلیل و تفسیر نحوه تاثیر مغز و انتقال دهنده های عصبی به رفتارهای انسان افکار و عواطف او اشاره دارد. در واقع این علم یک علم ترکیبی از روانشناسی و علم اعصاب است.این رشته می‌توانند با نام های دیگری مانند روانشناسی زیست شناختی یا روانشناسی فیزیولوژیک و علم اعصاب شناخته شود. در این علم چگونگی فرایند های زیست شناختی و نحوه رفتار در تضاد با هیجانات و سایر فرآیندهای ذهنی در مورد مطالعه قرار میگیرد. این رشته با رشته های مانند روان شناسی تطبیقی و روانشناسی تکاملی ارتباط تنگاتنگی دارد.

زیست روانشناسی
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

روانشناسی

انجام پروژه با استفاده از نرم افزارهای: SPSS – AMOS

انجام پروژه های روانشناسی بالینی

انجام پروژه های روانشناسی عمومی

انجام پروژه های زیست روانشناسی

و بیشتر گرایش های رشته روانشناسی