انجام پاورپوینت ارائه

پاورپوینت پایان نامه حرفه ای را با سایت دانش گستر تجربه کنید. سایت دانش گستر در زمینه انجام پاورپوینت پایان نامه دارای مدرسین با تجربه بالا است، که می توانند بهترین پاورپوینت دفاع را برای شما آماده کنند. شک نکنید حرفه ای ترین پاور پوینت را برای شما آماده خواهیم کرد . برای یک ارائه ی خوب قطعا باید پاورپوینت خوبی داشته باشید و اطلاعات مناسبی نیز به کار برید و نکات لازم برای ارائه را رعایت کنید . اما یک پاورپوینت خوب چه ویژگی هایی دارد!؟

برخی از مواردی که باید رعایت شود در نرم افزار پاورپوینت

1 _ استفاده درست از ابزار پاورپوینت

شرکت مایکروسافت با ارائه نرم افزار پاورپوینت قصد داشت تا ابزار بسیار فراوانی را در اختیار کاربران قرار دهد . به همین دلیل شاید در تجربه های اول سعی کنید از تمام آنها استفاده کنید اما این یک اشتباه بزرگ است . اما چند نکته را بررسی می کنیم تا بهتر بتوانید از این ابزار استفاده کنید :

. ابتدا مطمئن شوید تم های پیش فرض پاورپوینت مناسب کار شما است . اگر تم ها مناسب نبود می توانید با ابزار نرم افزار پاورپوینت تم دلخواه خود را بسازید.

. تا حد امکان از فونت های پیش فرض Calibri و Cambria استفاده نکنید .

. از افکت های صوتی پاورپوینت استفاده نکنید .

. پاورپوینت به صورت خودکار وقتی شما متنی تایپ کنید، شروع به بلت گذاری می کند . این بلت ها همیشه لازم نیستند و شما می توانید آنها را حذف کنید .

2 _ تنظیم ابعاد اسلاید ها

. شاید همیشه ابعاد پیش فرض اسلاید ها در پاورپوینت مناسب نباشند . برای تغییر آن ها در سربرگ File و در بخش Page Setup میتوانید این ابعاد را تنظیم کنید .

3 _ قالب اسلاید را ویرایش کنید

برای اینکه اسلاید ها تنظیم یکنواختی داشته باشند و در زمان صرفه جویی کنید بهتر است یک تنظیم برای تمام اسلایدهایی که می خواهید ایجاد کنید داشته باشید . برای این کار می توانید از آموزش زیر استفاده کنید:

. وارد تب Them در بالای صفحه شوید .

. از سمت راست ابتدا روی گزینه Edit Master و سپس روی گزینه Slide Master کلیک کنید .

. هر تغییری که دوست دارید را اعمال، سپس گزینه Close Master را انتخاب نمایید .

. توجه کنید که تمام اسلایدهای فعلی و آن هایی که در آینده ایجاد کنید، از این الگو پیروی خواهند کرد.

در کار با پاورپوینت موارد زیادی باید لحاظ کنید که به زودی در همین صفحه برای شما عزیزان خواهیم گذاشت. تمام این موارد در پاورپوینت های سایت ما اعمال خواهد شد .

تمام مواردی که در پاورپوینت های سایت لحاظ خواهد شد به شرح زیر است :

شناسنامه گزارش

مقدمه

بیان مسئله

ضرورت واهمیت تحقیق

اهداف کلی و ویژه

فرضيه يا سؤالات

روش شناسی تحقيق

روش آماری

يافته های تحقيق

بحث و نتيجه گيری

پيشنهادهای برخاسته از تحقيق

پيشنهادهايی به ساير محققين

سپاس: در يک اسلايد از توجه حاضرين تشكر می شود.