آموزش آنلاین ایتبس و سیف

آموزش آنلاین نرم افزار های ایتبس و سیف به صورت خصوصی با ذکر تمام نکات طراحی سازه های فولادی و بتنی و تطبیق با آخرین تغییرات آیین نامه های جدید. این آموزش ها کاملا تظمینی خواهد بود و شما بعد از سپری کامل دوره های خصوصی و یا گروهی به مهارت طراحی سازه های فولادی و بتنی خواهید رسید. آموزش آنلاین ما شامل ویژگی های منحصر به فردی است که در پایین به ذکر این ویژگی ها می پردازیم . همچنین دانشجویانی که تمایل دارند پروژه های خود را به ما بسپارند می توانند از صفحه ی سفارش پروژه دانشجویی عمران استفاده کنند.

آموزش مجازی ایتبس و سیف به صورت خصوصی

آموزش مجازی ایتبس و سیف به صورت خصوصی و همچنین گروهی نیز برگذار می شود که محتوای آموزشی هر دوره هم خصوصی هم گروهی باهم برابر هستند ولی تفاوت دوره های خصوصی با گروهی در تعداد سوالاتی که شما می توانید بپرسید هست که این خود باعث کاهش سطح یادگیری شما می شود و از این رو پیشنهاد ما دوره های خصوصی است. البته دوره های عمومی دوره های اقتصادی هستند که به لحاظ هزینه مناسب تر هستند و با هزینه کمتر می توانید تمام مطالب کلاس های خصوصی را یاد بگیرید.

آموزش مجازی ایتبس و سیف به صورت خصوصی
دانش گستر

چگونگی آموزش آنلاین ایتبس و سیف خصوصی

همانطور که در توضیحات بالا ذکر شد آموزش های انلاین ایتبس و سیف دانش گستر شامل دو بخش خصوصی و گروهی هستند که برای آموزش قسمت خصوصی شما با نصب بسیار ساده یک نرم افزار روی سیستم خود می توانید در این دوره شرکت کنید. ما این نرم افزار را برای شما ارسال میکنیم و درصورتی که در روند نصب نرم افزار مشکل داشته باشید می توانید با شماره تماس پشتیبانی تماس حاصل کنید و به صورت تماس تلفنی نصب به شما توضیح داده شود. ویژگی منحصر به فرد این نوع آموزش در این است که تمام پروژه روی سیستم شما انجام خواهد شد و تمام فایل ها روی سیستم شما سیو خواهد شد و هم چیز تحت کنترل شما اتفاق خواهد افتاد و در هر بخش هر تغییری بخواهید می توانید به راحتی اعمال کنید. این شیوه ی تدریس برای مدرس بسیار سخت و زمان بر هست اما برای دانشجو بسیار مناسب خواهد بود چرا که به تمام بخش ها تسلط دارد و این امر باعث میشود بتوانید هر بخش را خودتان امتحان کنید در سطح یادگیری تاثیر بالایی دارد.

آموزش آنلاین ایتبس و سیف خصوصی
دانش گستر

آیا با این سرعت اینترنت ها کلاس آنلاین قابل برگذاری است؟

این سوالی است که تعداد زیادی از کاربران از ما میپرسند که با این سرعت اینترنت ها کلاس ها چگونه برگذار می شود؟ در جواب این سوال باید بگم شما با یک اینترنت خانگی معمولی با سرعت 512 کیلوبیت به راحتی می توانید در کلاس های انلاین شرکت کنید. البته برای اینکه خیال شما از حیث سرعت اینترنت و استفاده مناسب از کلاس راحت باشد ما برای شما یک تست 5 دقیقه ای کاملا رایگان برگذار میکنیم تا دیگر هیچ نگرانی از بابت سرعت اینترنت نداشته باشید.

همین الان سفارش آموزش آنلاین ایتبس خود را از لینک زیر برای ما ثبت کنید.

ثبت سفارش آموزش آنلاین

یا از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید

0915-489-6434

سرعت اینترنت
دانش گستر

چگونگی آموزش آنلاین ایتبس و سیف عمومی

دوره های آموزش آنلاین ایتبس و سیف عمومی همانطور که از نامش پیداست به صورت گروهی برگذار می شود و ز طریق لینک سایتی که ما برای شما ارسال میکنیم میتوانید به راحتی و بدون نصب هیچ گونه نرم افزاری و با گوشی یا کامپیوتر از دوره های آموزشی عمومی استفاده کنید. این دوره ها ظرفیت مشخصی دارند که باید ابتدا در این دوره ها ثبت نام کنید و پس از پر شدن ظرفیت دوره با شما تماس حاصل می شود که دوره برگذار شود.

همین الان سفارش آموزش آنلاین ایتبس خود را از لینک زیر برای ما ثبت کنید.

ثبت سفارش آموزش آنلاین

یا از طریق شماره زیر با ما در تماس باشید

0915-489-6434

آموزش آنلاین ایتبس و سیف عمومی
دانش گستر

سر فصل هایی که در این دوره های آموزشی بیان خواهد شد.

آموزش آنلاین ایتبس

سر فصل های آموزش آنلاین ایتبس :

بررسی پلان معماری و توضیح نکات اجرایی و در نظر گرفتن محدودیتهایی که در پلان معماری برای مهندس عمران ایجاد شده و باید بتواند با طراحی مناسب نیاز معمار را برآورده سازد و ضمنا سازه طراحی شده نیز اقتصادی باشد و بار اقتصادی سنگینی به کارفرما اعمال نشود .

بررسی موقعیت راه پله ها و بازشو ها و در نظر گرفتن نکات اجرایی آیین نامه ای در مورد این بازشوها.

آموزش مدلینگ و ترسیم مقاطع تیر، ستون، بادبند،دیواربرشی و ترسیم المان هایی مانند سقف شیروانیی و ترسیم سقفها و کفها و دال های بتنی هم برای سازه های بتنی و فولادی . ُ

تعریف مشخصات مقاطع و متریال بتنی و فولادی و تعریف مقاومت فشاری و ضریب پواسون و ضریب الاستیسیته و تنش تسلیم و تنش نهایی و چگونگی اعمال آنها در نرم افزار ایتبس .

تعریف مقاطع ایرانی فولادی IPE در نرم افزار ایتبس و وارد کردن آنها از ایرانی سکشن و همچنین استفاده از مقاطع کامپوزیت تیر ها در دسته برای سقفهای کامپوزیتی .

تعریف مقاطع تیر و ستون بتنی و محاسبه رو ماکسیم میلگردها برای ستون های بتنی مطابق با ملاحظات آیین نامه بتن ایران .

تعریف مقاطع دیوار برشی بتنی و سقف بتنی در پروژه های بتنی .

طراحی انواع سقف های سازه ای و بررسی ملاحظات آیین نامه ای آنها از جمله سقف های تیرچه بلوک، کامپوزیت، دال بتنی، کوبیاکس، متال دک و گریم وافل .

ایجاد لیست اتوسلکت برای مقاطع فولادی و بررسی چگونگی تعیین مقاطع این لیست برای مقاطع تیر و ستون و بادبند و چگونگی کمک کردن این لیست به طراحی سریعتر و بهینه تر .

تعریف مقاطع تیر ورق و باکس برای سازه های فولادی با شرایط خاص و ویژه و لحاظ کردن ملاحضات معماری آنها .

محاسبات بار مرده و زنده سازه بر اساس فایل متره برآورد هایی که از قبل انجام شده و در اختیار شما قرار میگیرد و بارهای زنده مطابق با آیین نامه مبحث 6 نظام مهندسی .

محاسبه ی بار های زنده و مرده دیوارها و تیغه های داخلی براساس آیین نامه و همچنین محاسبه ی بار زنده و مرده کف ها و پشت بام و سقف شیروانی و آسناسور .

چگونگی اعمال بارهای زنده و مرده در نرم افزار ایتبس برای مقاطع دیوارها و تیغه های داخلی و خارجی و همچنین کف ها و سقف ها، راه پله ها و آسانسور .

انتخاب نوع سیستم سازه از جهت انتخاب قاب خمشی برای سازه یا انتخاب قاب همگرای ویژه یا متوسط یا معمولی بادبندی برای سازه و تعیین نوع اتصالات این سیستم ها و اعمال آنها در نرم افزار ایتبس .

محاسبه ی ضریب زلزله مطابق آیین نامه ۲۸۰۰ ویراش شماره ۴ اخرین و به روزترین ویرایش این آیین نامه و مطابق با نوع سیستم سازه و خاک منطقه و خطر خیزی منطقه طرح .

اعمال ضرایب زلزله محاسبه شده در نرم افزار ایتبس در جهات مختلف سازه که متناسب با محاسبات می تواند مقادیر متفاوتی باشد .

کنترل سازه از بابت نیاز به تحلیل دینامیکی و اعمال ضرایب تحلیل دینامیکی و بررسی برش پایه استاتیکی و دینامیکی و همچنین هم پایه کردن برش پایه ساختمان .

تعیین شرایط ویژه ساختمان متناسب با آیین نامه های ساختمانی و همچنین تنظیم آیین نامه و انتخاب ترکیب بارهای مناسب و تعریف آنها برای نرم افزار ایتبس .

شروع فرایند تحلیل سازه و بررسی های لازم از جمله کنترل دریفت، میزان تغییر مکان نسبی سازه کنترل فاصله بین مرکز جرم و مرکز سختی و همچنین بررسی خروجی های نرم افزار و کنترل ارورهای احتمالی و چگونگی ارور یابی و برطرف ساختن این ارورها .

بررسی میزان دیریفت موجو و کنترل آن با میزان حداکثر دریفت مجاز آیین نامه و درصورتی از مقدار مجاز بیشتر باشد رساندن آن به حد قابل قبول آیین نامه .

شروع طراحی مقاطع سازه پس از انجام مراحل تحلیل ذکر شده و انتخاب مقاطع مناسب برای سازه .

استفاده از مقاطع تیر ورق یا باکس در صورت نیاز و متناسب با شرایط سازه .

تحلیل و بررسی دیوار برشی و اعمال ضرایب ترک خوردگی دیوار و ستون های مجاور و در نهایت طراحی میل گردهای مناسب دیوار و کنترل نسبت تنش های وارد شده به میلگردها و نهایی کردن مقطع دیوار .

بررسی میزان نیروهای وارد به مقطع به نسبت ظرفیت مقطع و انتخاب مقطع مناسب با شرایط سازه .

کنترل تمام مقاطع سازه به صورت تک به تک برای میزان نسبت تنش وارده و درنهایت اجرایی کردن مقاطع و گروه بندی مقاطع مناسب برای شیت بندی و نقشه کشی برای ساخت سازه .

خروجی گرفتن از سازه برای اتو کد و در صورت تقاضای شما اعمال ویرایش های مناسب روی نقشه های حاصل از خروجی های ایتبس، همچنین خروجی گرفتن برای نرم افزار سیف از نیروهای وارد به بیس برای طراحی فونداسیون .

آموزش آنلاین سیف

سر فصل های آموزش آنلاین سیف :

بررسی نرم افزار سیف معرفی آیکن ها و بخشهای مختلف نرم افزار .

کنترل خروج هایی که از ایتبس به نرم افزار سیف وارد شده و بررسی حالتهای مختلفی که میتوان برای فونداسیون در نظر گرفت از جمله فونداسیون های نواری پی گسترده و یک جهت نواری یا پی های تکی .

تعریف مقاطع مناسب برای فونداسیون و تعریف مشخصات مصالح بتن و فولاد مصرفی .

تعریف مقاطع دیوار برشی در صورتی که در پروژه خود از دیوار برشی استفاده کرده باشیم و اختصاص دادن مشخصات دیوار برای مقطع طرح شده .

انتخاب آیین نامه مناسب برای طراحی فونداسیون و وارد کردن ترکیب بارهای لازم جهت کنترل مقاطع میل گردها و همچنین کنترلی نیروی آپ لیفت و کنترل تنش خاک زیر پی .

شروع مراحل طراحی فونداسیون با توجه به نوع فنداسیونی که انتخاب شده از قبیل پی نواری، پی تکی، پی گسترده و یا یک طرف نواری .

طراحی پی ها در هر دو جهت سازه هم جهت محور x و هم جهت محور y .

ترسیم نوار های طراحی میل گردها باتوجه به فونداسیون طراحی شده برای هر دو راستا x و y .

اختصاص دادن مقاطع فونداسیون به پی ها طراحی شده در نرم افزار .

محاسبه ی بارهای وارده به فونداسیون از قبیل نیروهای استاتیکی و دینامکی پارکینگ مانند عبور و مرور خودروها در پارکینگ و اعمال این بارها به فونداسیون .

شروع فرایند تحلیل فونداسیون و کنترل اپ لیفتهای موجود و کنترل تنش خاک زیر پی .

بررسی میل گردهای فونداسیون و شروع طراحی میلگردها متناسب با نیروهای وارد شده در هر دو جهت هم برای نوار بالا هم برای نوار پایین فونداسیون .

بررسی نیاز فونداسیون به طراحی شمع و در صورت نیاز طراحی شمع و چگونگی اعمال آن به فونداسیون در نرم افزار سیف .

کنترل شمع ها و همچنین بررسی نهایی فونداسیون و نهایی کردن مقاطع .

چگونگی بدست آوردن تعداد میلگردها در یک دهانه مشخص که سوال بسیاری از اساتید خواهد بود !!

استفاده از قابلیت محاسبه ی حجم بتن مصرفی در نرم افزار سیف و همچنین میزان میل گرد مصرفی و بدست اوردن میزان هزینه حدودی فونداسیون .

کنترل پانچ صفحه ستون ها و در صورت پانچ شدن در نظر گرفتن شرایطی که مشکل پانچ برطرف شود.

و در نهایت در اخرین جلسه برگذاری کلاس پرسش و پاسخ و رفع اشکالات و برای دانشجویان شبیه سازی جلسه دفاع پروژه و تخمین نمره نهایی برای دانشجویان .

آشنایی با مدرس دوره های آموزش آنلاین ایتبس و سیف :

من نوید کج کلاه مدیر و طراح سایت دانش گستر از سال 90 در زمینه آموزش نرم افزار ایتبس و سیف و همچنین انجام پروژه های دانشجویی برای دانشگاه های مختلف کشور فعالیت میکنم و باتوجه به آموزشهایی که تا کنون داشته ام و نتایجی که حاصل شده بسیار رضایت بخش بوده و به شما این تضمین را میدهم که بعد از سپری کردن کامل دوره ها شما میتوانید بیشتر پروژه های ساختمانی از جمله فولادی و بتنی را طراحی کنید و به راحتی کسب درآمد کنید و اگر چناچه در هر بخش نیاز به توضیحات بیشتر داشته باشید میتوانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل کنید.

آیا دوره ها زمان مشخصی دارد و فقط باید با این شرایط ثبت نام کرد؟

ابتدا یک جلسه رایگان حدود نیم ساعت برای شما برگذار خواهد شد و در طی این جلسه تمام موارد مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و تعداد جلسات مورد نیاز شما باتوجه به سطح دانش شما و اینکه قرار است تا چه حد به تسلط برسید تخمین زده خواهد شد و اگرچناچه تعداد جلسات مورد نیاز شما بالارود برای اینکه هزینه نهایی سنگین نشود با تخفیف مناسب با شما حساب خواهیم کرد.

هم اکنون برای ثبت درخواست خود روی دکمه زیر کلیک کنید یا با شماره های مشخص شده در بالا با ما در تماس باشید.