آشنایی با ابزار های حرکتی در مایا (move ,scale,rotate,chanelbox)

آشنایی با ابزار های حرکتی در مایا (move ,scale,rotate,chanelbox)
قیمت : 5500 تومان
نرم افزار : مایا
مدت زمان ویدیو : 00 : 18
مدرس : امیر علی فراهانی
ناشر : دانش گستر
برچسب : فیلم آموزش ابزارهای حرکتی مایا , ابزارهای حرکتی مایا move , ابزار حرکتی مایا rotate ،ابزار حرکتی مایا scale , ابزار حرکتی مایا chanel Box

توضیحات

فیلم آموزش ابزارهای حرکتی نرم افزار مایا

ابزار حرکتی نرم افزار مایا شامل move,rotate,scale,chanelbox

نرم افزار مایا محصولی از شرکت Autodesk یکی از قدرتمندترین و بزرگترین نرم افزارهای تولید انیمیشن سه بعدی در دنیاست که مدتهاست در تولید فیلم های سینمایی، صنعت بازی سازی، انیمیشن، جلوه های ویژه، شبیه سازی گرافیکی، تیزر سه بعدی ، طراحی معماری و… کاربرد دارد.

ما در این آموزش بحث آشنایی با ابزار های جابه جایی اشکال های هندسی داخل نرم افزار مایا بر اساس ضفحه مختصات برای جابجایی شکل در 3 جهت مختلف و همین طور چرخش و بزرگ و کوچک کردن ابعاد اون شکل هندسی بر اساس متخصات در 3 محور مختصاتی متفاوت را به شما آموزش خواهیم داد.

ابزارهای حرکتی نرم افزار مایا یکی از مهمترین ابزار این نرم افزار است و میتوانید به کمک این ابزار کاربردی حرکتها و چرخش های آبجکتهای خود را مدیریت کنید.

هم اکنون می توانید ویدیو آموزشی این بخش را از بخش افزودن به سبد خرید به محصولات خود اضافه کنید و آموزش کامل این مجموعه به مدت 18 دقیقه را مشاهده کنید.

اگر می خواهید از دوره آموزشی نرم افزار مایا استفاده کنید می توانید به لینک ویدیو آموزشی نرم افزار مایا (maya) دوره مقدماتی مراجعه کنید.